Оплата за харчування

На виконання рішення виконавчого комітету Хустської міської ради від 13.01.2022р. №14 «Про харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Хустської міської територіальної громади у 2022р.», наказу Управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради від 14.01.2022р. №4 «Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Хустської міської територіальної громади у 2022 році» та наказу Управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради від 11.11.2021р. №259 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти Хустської міської територіальної громади у 2021 році», з січня 2022року у Кірешській ПШ встановлена:

• вартість 1-разового режиму гарячого харчування для учнів 1-4-х класів (початкова школа), які не належать до пільгових категорій – 25 грн. за 1 діто/день (100% батьківська плата);
  • вартість 3-разового режиму харчування для дітей віком від 3 до 6 (7) років (дошкільний підрозділ), які не належать до пільгових категорій - 45,00 грн. за 1 діто/день, з яких батьківська плата складає 50 грн. (80% від вартості харчування на день, 20% - кошти міського бюджету).

Вважати кінцевим терміном внесення батьківської плати за харчування дітей у закладі

25 число поточного місяця.

Пріоритети дитячого харчування | Головне управління Держпродспоживслужби в  Дніпропетровській області