Розклад уроків

Дистанційне навчання 2024

Дистанційне навчання здійснюється за допомогою сервісу Human та Meet  в синхронному та асинхронному режимі.Санітарні норми для дистанційного навчання. Безперервна тривалість навчальних онлайн занять потягом дня в синхронному форматі: 1-2 клас  / 3 заняття по 20 хв

10:07 22.01.2024

До уваги здобувачів освіти! Всеукраїнський розклад уроків від МОН

Всеукраїнський розклад уроків від Міністерство освіти і науки України для учнів 1-11 класів: https://bit.ly/3hVyfqS Відео уроків розміщені на платформі YouTube, тому постійно доступні для перегляду. Також у розкладі є інформація про теми уроків та підручники за якими проходитиме освітній процес. Усі бажаючі можуть додати події до свого google-календаря, щоб отримувати сповіщення про початок трансляції!

15:44 17.03.2022