День рідної мови

Дата: 21.02.2023 20:05

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури. В історії української мови були доволі складні часи – її забороняли, викорінювали з побуту, культурного та політичного життя. Попри всі складнощі український народ зміг зберегти квітучу мову, якою розмовляють понад 45 мільйонів людей по всьому світу.

1 клас , вчитель Бута С.М. створила разом з учнями цікаву книжку про рідну мову.

4 клас , вчитель Беца Н.І. провела цікавий урок з української мови . Учні писали диктант , декламували вірші про рідну мову, грали в текст-вкторину "Дзвенить струмочком рідна мова!"

Учні ГПД 2 та3 класів , вихователь Фулитка О.В. провели виховний захід : "Мова - скарб народу", виконували творче завдання з буклетами.

Наймолодші вихованці разом з вихователем провели годину спілкування на тему "Українська мова - моя рідна мова!".