Рушники з бабусиної скрині .

Дата: 07.03.2024 19:57

Колективний перегляд заняття в старшій групі "Казкова", вихователь - Гайдов Олеся Василівна.

Тема :«Рушники з бабусиної скрині».

Мета: Знайомство дітей із народним оберегом — рушником. Його значенням у народних святах та обрядах.  Виховувння інтересу до народно декоративно-прикладного мистецтва, патріотичні почуття через знайомство з народним оберегом — рушником .

Закріпити знання дітей про український рушник, про орнаменти на рушниках, про рушник , як предмет національного побуту. Вчити дітей малювати візерунки на рушничку (папері прямокутної форми), сполучати у візерунках елементи, різні за кольором (синій, червоний) , формою (крапки, лінії прямі та хвилясті). Виховувати повагу до духовних цінностей свого народу бережливе ставлення до українських рушників.