Великдень в Кірешській ПШ

Дата: 14.04.2023 19:46

Великдень всіх нас на гостини просить

Малює сонце, полотно небес.

І крашанку, як усмішку підносить,

«Христос Воскрес!» – «Воістину Воскрес!»

Великдень – величне і світле свято для кожного з нас. Кожна родина веде ретельні приготування, прибирає та прикрашає оселю. Наша шкільна родина теж готувалася до свята, як належить. Вчителі , вихователі , учні  і навіть найменші дошкільнятка , створювали особливий настрій до великого весняного свята. Протягом двох тижнів було проведено різні заходи .  Діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки отримавши  величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня. Дитяча творчість не залишить нікого байдужим.

Сьогодні ми молимося за нашу Українську землю, за наш Український народ і просимо щоб Господь усіх нас Благословив та дарував нам МИР.

Нехай це світле свято принесе всім нам духовне очищення, віру в щасливе мирне майбутнє, стійкості нашим воїнам, а Україні — перемоги !