Чорнобиль не має минулого часу.

Дата: 26.04.2024 19:18

26 квітня. В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, перестороги і забути це, чи викреслити із нашої пам’яті – не можливо .Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно, це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Вчителями 3 та 4 класів було проведено виховну  годину "Чорнобиль не має минулого часу" під час якої учні пригадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС .Вшанували тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя,  заслонили собою світ від радіаційної хвилі, переглянули відео зняті в період ліквідації катастрофи та сучасний вигляд Чорнобиля.