Колективний перегляд заняття " Сенсорний розвиток дитини".

Дата: 31.03.2023 19:16

Сенсорний розвиток дитини – це розвиток її відчуттів і сприймань, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: їх форму, колір, розмір, положення у просторі тощо. Він становить фундамент її розумового розвитку. Чуттєве пізнання має дуже важливе значення у дошкільному дитинстві, яке є найбільш сприятливим періодом формування та вдосконалення діяльності органів чуттів, нагромадження уявлень про оточуючий світ. Вихватель молодшої групи , Бонкало Л.М., провела заняття на тему "Пригоди мишеняти ".Мета заняття - продовжувати фіксувати увагу дітей на формі предметів, навчати їх простим прийомам встановлення схожості і відмінності однорідних предметів , зіставляти форму предметів зі зразком; вчити розрізняти і називати кольори; вчити розрізняти і порівнювати предмети за величиною (великий – маленький); формувати образне мислення. Розвивати увагу, пам’ять, вміння слухати і чути дорослого; формувати дбайливе ставлення до оточуючих. Виховувати спостережливість, бажання виконувати завдання, чуйність, доброзичливість, чемність. Викликати у дітей позитивні емоції, зацікавленість, захоплення від гри.