День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2024 19:10

Щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Цього року , в цей  день , Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.  Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Але  не менш важливим є згадати  і тих героїв які боронять нашу неньку Україну на полі бою зараз.

З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті. Учні 1 та 2 класів виготовили цю квітку пам'яті. Вшанували хвилиною мовчання полеглиг героїв , подивилися відео ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939–1945 РОКІВ.

#Управління_освіти_релігій_та_у_справах_національностей

#Хустська_міська_рада