Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 20.05.2023 18:57

У період із 15 до 21 травня 2023 року в Україні проходить щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

З метою залучення дітей  дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму у Кірешській початковій школі , зокрема в дошкільному підрозділі , проведено наступні заходи:

- Старша група -заняття з аплікації . Тема: Пішохідний перехід (Зебра).

- Середня група - інтегроване заняття подорож до країни дорожніх знаків.

- Молодша група - ліплення .Тема: "Пішохідний перехід".

Бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!