Святий Миколай, ти до нас завітай !

Дата: 20.12.2022 18:54

День Святого Миколая українці відзначають 19 грудня.

Хлопчики та дівчатка з нетерпінням чекають настання цього свята, адже в цей день вони можуть отримати гостинці від Чудотворця. Вранці діти знаходять під подушкою різноманітні подарунки. Але для того, щоб їх отримати, необхідно бути чемним та добре поводитися протягом року. Дітвора сумлінно готується до цього свята. Напередодні Миколая, вони пишуть листа, де розповідають йому про свої добрі та погані вчинки, й вказують дарунки, які б вони хотіли отримати. Завдяки своїм численним, добрим справам, Миколая вшановують та люблять всі діти та дорослі.

Ось і дітки нашого навчального закладу отримала багато подарунків в цей чарівний день.