Тиждень доброти та толерантності.

Дата: 16.11.2023 18:34

Протягом тижня , з 13 по 16 листопада,  в нашому навчальному закладі проходив тиждень доброти та толерантності. Основною метою було: ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів .Серед учнів  3 - 4 класів було проведено анкетування «Що ти знаєш про толерантність», акцію -«Створи квітку толерантності» та тренінг «Вчимося толерантному спілкуванню».  Для вихователів дошкільного підрозділу була проведена ділова гра " Поговоримо про толерантність "  Девіз зустрічі :  «Ми різні, але ми разом!»

"Твори добро" та "Людина починається з добра"- саме так звучали теми виховних уроків для учнів нашої школи . Від щирого серця кожен дарував доброту. Учні мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили, кому допомогли ,сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно. Кожен учень намагався розповісти про своїх домашніх улюбленців, про доброту і турботу до них. Дуже цікавою для дітей була вікторина "Що таке добро?". Учні пізнавали і розкривали для себе такі важливі життєві цінності, як добро та милосердя.