День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 18:19

«Цінуймо своє, шануймо символи!» – лейтмотив виховних заходів у закладах освіти до Дня Державного Герба України.19 лютого 1992 року Верховна Рада України своєю постановою затвердила Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців, який поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління українців.
      З метою виховання любові і пошани до державної символіки у нашій школі до Дня Державного Герба України проведено патріотичну  годину спілкування, організовано перегляд фільмів для дітей  «Легенда походження тризуба ", «Тризуб: історія державного Герба України», «Це слава твоя, Україно, – золотий непокірний тризуб!», «Державні символи України". Учні  розгадували кросворди,ребуси.