Тиждень початкової школи

Дата: 01.05.2024 18:17

Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.На виконання річного плану роботи , в рамках проведення Тижня початкової школи  у Кірешській ПШ відбулися відкриті уроки, на які були запрошені вчителі та адміністрація школи. Крім відкритих уроків, за час декади було проведено виховні заходи. Учителі  Беца Н.І. , Бута С.М. , Росоха М.В. , Фулитка О.В. , Величко М.В. провели відкриті уроки  з використанням різноманітних форм і методів навчання: робота в парах, «мозковий штурм», метод «Мікрофон», кластер, вправи «Сортувальник», «Товсті і тонкі запитання». «Асоціативний кущ».  Велику увагу вчителі приділили формуванню ключових та предметних компетентностей учнів.  Цікаво , весело та пізнавально  для здобувачів освіти пройшов Тиждень початкової школи. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

1 клас . Вчитель Беца Н.І. Урок читання -"Українська народна казка Рукавичка".

2 клас . Вчитель Бута С.М. Урок Я досліджую світ -"Тварини навесні".

3 клас . Вчитель Росоха М.В. Урок української мови -"Поняття про дієслово як частину мови".

4 клас . Вчитель Фулитка О.В. Урок позакласного  читання -"Від усмішки йде до всіх тепло ".

ГПД .Вихователь Величко М.В.  Виховна година  -" А вже весна ! А вже красна!".