День туризму в Кірешській ПШ

Дата: 29.09.2023 17:54

Любов до подорожей властива людській природі — вони допомагають нам відволіктися від буденності, очистити свідомість та знайти душевний спокій. Крім того, де ще можна дізнатися стільки нового, як у мандрівках досі незнаними місцями, знайомлячись з іншими людьми та культурами? Щороку 27 вересня відзначаємо свято  Всесвітній день туризму. Турист — це людина, яка прагне до знань. Всесвітній день туризму можуть святкувати не тільки люди, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаком. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичним подорожжю.

Така туристична подорож пройшла і у Кірешській початковій школі . Подорож до Карпатського біосферного заповідника.І хоч Долина нарцисів  для наших діток така звична , але дізнатися історичні факти створення заповідника , історію нарциса вузьколистого та рослин , які занесені в Червону книгу України учні змогли в еколого освітньому центрі "Музей нарцису".Подорож була цікавою, захопливою і повчальною.І насам кінець - як же без розваг?! Веселі естафети , ігри , пікнік з друзями на свіжому повітрі.Школярі чудово провели час: здобули нові навички, ще більше здружилися,  відпочили!