Твоя безпека у твоїх руках !

Дата: 17.11.2023 17:30

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях  та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану  в Кірешській початковій школі  з 13 по 17 листопада  2023 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Твоя безпека у твоїх руках!»

Класними керівниками проведено з учнями бесіди з тематики запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж,правил поведінки на залізниці, біля недобудованих та аварійних будівель, безпечне поводження дитини вдома й на вулиці.

Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно озброїти учнів знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров’я, формувати у здобувачів освіти свідоме розуміння цінності власного життя, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.

Зокрема, обговорили такі питання: що означає безпека; дорога до школи; будь обережним на вулиці і вдома; пожежна безпека; безпека понад усе. Проведені бесіди були змістовними, корисними, цікавими. Діти мають гарні  знання з правил безпеки життєдіяльності.