Цікавинки на уроках англійської мови

Дата: 10.05.2023 16:15

Учні Кірешської школи на уроці англійської мови дізналися про звичаї англійців, їхні традиції, які вже століттями дотримуються у Англії. Адже головною темою для обговорення та висвітлення на телебаченні на цьому тижні стала подія, яка відбулася у суботу 6 травня у Лондоні. Цього дня коронували старшого сина покійної королеви Єлизавети II – 74-річного короля Чарльза III та його дружину Каміллу. Місцеві жителі прикрашали подвір’я та свої будинки на честь такої події прапорами Великої Британії. Багато людей прийшли на церемонію. Урочиста Церемонія відбувалась у Вестмінстерському Абатстві в Лондоні. Опівдні 6 травня під час ритуалу коронації, який сягає глибини століть, на голову короля Чарльза III поклали знамениту корону Святого Едуарда. Коронація лишається стародавнім обрядом, який символізує початок правління короля. І це початок правління сина королеви Єлизавети принца ЧарлзаIII. Востаннє корону Святого Едуарда одягала королева Єлизавета II під час своєї коронації в 1953 році, і за останні 70 років корона майже не покидала Лондонський Тауер, де вона зберігається. Король вивчав в інституті антропологію, археологію та історію. 23 червня 1970 року він закінчив Кембридж, отримавши ступінь бакалавра мистецтв таким чином ставши першим спадкоємцем, який отримав університетський ступінь. 2 серпня 1975 року йому присвоєно ступінь магістра мистецтв у Кембриджі. Чарльз III, також Карл III (англ. Charles III, KingofUnitedKingdom), повне ім'я – Чарльз Філіпп Артур Джордж– король Великобританії та королівств Співдружності з Віндзорської династії, верховний головнокомандувач збройних сил Великобританії, верховний правитель Церкви Англії, Глава Співдружності Націй. Чинний монарх у чотирнадцяти незалежних державах.