День Волонтера 2023

Дата: 05.12.2023 08:36

5 грудня - Міжнародний день волонтера .

Це день , коли ми відзначаємо роботу та зусилля людей, які добровільно віддають власний час та енергію, щоб допомагати іншим. Сьогодні волонтерство є важливою складовою суспільства, адже ці люди змінюють світ на краще, допомагаючи тим, хто цього дійсно потребує.Сьогодні в Україні до волонтерів ставляться по-особливому. Адже після 24 лютого 2022 року волонтерський рух показав усьому світові, що це потужна сила . Крім того, українські волонтери – це головна підтримка для ЗСУ. Вони виробляють та знаходять необхідні речі, продукти,   речі першої необхідності, підтримують моральний дух бійців.

Колектив Кірешської початкової школи приєднується до волонтерського руху  задля наближення перемоги над ворогом.